Menu

Blog

Wywiad z Ewą Prończuk-Kuziak

Ewa Prończuk-Kuziak - absolwentka Malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie oraz Filologii Polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Studiowała również w Królewskiej Akademii Sztuk Pięknych w Antwerpii w Belgii.

Polska artystka znana ze swego szczegółowego, intensywnego i pop surrealistycznego stylu. Obrazy olejne Ewy są połączeniem natury i fantazji. Zawieszone między rzeczywistością a snem, urzekają intensywnymi i bogatymi kolorami. Jej tęczowe wizje zwierząt, zbudowane w oparciu o kontrast, są pełne życia, energii i fantazji. Zawsze piękne, zawsze idealne w swej skomplikowanej naturze i ciągłym procesie przetwarzania, uosabiają całą gamę uczuć i emocji i związanych z nimi historii.

Jej prace znajdują się w kolekcjach na całym świecie, na stałe Ewa współpracuje z galeriami w Stanach Zjednoczonych i Australii. Prywatnie mama sześcioletniej Marysi.

czytaj więcej >>>

Wywiad z Lan Bui-Wrzosińską

Lan Bui-Wrzosińska

Swoje życie poświęca misji rozwiązywania konfliktów i zapobiegania przemocy. Zabiera się za najtrudniejsze przypadki, czyli konflikty z gatunku nierozwiązywalnych: działała w obszarach wojennych, z obecnymi i byłymi przywódcami gangów narkotykowych, z kibolami czy młodymi terrorystami. Ma na koncie parę sukcesów i swój własny wkład w paru udanych procesach pokojowych na świecie. W ostatnich latach skupia się przede wszystkim na konfliktach w sieci.

Doradczyni w zarządzaniu zmianą i konfliktem w organizacjach (rządowych, NGO oraz w sektorze prywatnym). Wykładowczyni akademicka (Columbia University w Nowym Yorku, Uniwersytet Humanistyczno-Społeczny w Warszawie). Obecnie rozkręca platformę Trovero.io, szwajcarski startup który ma zacząć małą rewolucję w sieci, stosując zaawansowane rozwiązania technologiczne dla etycznego wsparcia ruchów społecznych w sieci. Szeroko publikowana autorka, między innymi w American Psychologist, w Harvardzkim Negotiation Journal, Journal of Organizational Behavior oraz w autorskich książkach naukowych. Część swojej pracy wyraża w sztuce i filmie, jako jedna z sióstr Bui (Bui Film Production) i jako artystka o pseudonimie MUXU. Matka trójki dzieci: Adama, Leona i Noemi. Była mistrzynią Francji w Kung Fu i to właśnie sztukom walki zawdzięcza niezłomną dyscyplinę i siłę do działania.

czytaj więcej >>>

Wywiad z Kasią Krupą

Kasia Krupa - prezenterka telewizyjna, reporterka, tancerka i wielokrotna finalistka turniejów tańca towarzyskiego na całym świecie. Od 2008 roku związana ze stacją TVN. Uczestniczka pięciu kolejnych edycji kultowego Tańca z Gwiazdami. W 2010 Roku wygrywa konkurs na prezenterkę pogody w Dzień Dobry TVN. Głosami widzów popularnego formatu śniadaniowego została nowa twarzą stacji. W tym czasie daje się poznać także jako doskonała prowadząca licznych imprez i eventów. Zawsze przygotowana, zaraża widzów dobrą energią i poczuciem humoru. Nie może żyć bez sportu, więc każdą wolną chwilę spędza ćwicząc, biegając, jeżdżąc na rowerze, czy uprawiając Bikram Jogę.Lubi wyzwania, mówi o sobie, ze nie jest w stanie funkcjonować bez adrenaliny. Jest niekwestionowanym ekspertem w zakresie etykiety biznesowej.

czytaj więcej >>>

Wywiad z Renatą Rood

Renata Rood - z wykształcenia ekonomistka i tłumaczka. Z wyboru nauczycielka języka angielskiego. Spędziła kilkanaście lat poza granicami kraju (w Londynie i Hiszpanii). Kocha podróże i poznawanie różnych kultur. Zwiedziła wiele miejsc na świecie. Mama dwójki dzieci. Lubi gotować, czytać, uprawiać aktywny styl życia i otaczać się pozytywnymi ludźmi. Ma niesamowitą energię, kocha życie i uwielbia wyzwania. Odrobina szaleństwa towarzyszy Jej od zawsze.

czytaj więcej >>>

Wywiad z Izabellą Ogorzałek

Izabella Ogorzałek – inżynier i marketingowiec.  Współtwórca Grupy Kreatywnej bdb+. Prywatnie mama 4 dzieci i pasjonatka zumby.

czytaj więcej >>>

Wywiad z Iwoną Gałecką

Iwona Edyta Gałecka - Socjolog i marketingowiec. Pasjonatka życia i  pracy, którą wykonuję od wielu lat. Pomysłodawca i współtwórca Grupy Kreatywnej bdb+. Prywatnie mama 3 dzieci.

czytaj więcej >>>

Wywiad z Kariną Kończewską

Karina Kończewska - Wygrała z najgroźniejszym rakiem kości. Od dziecka walczy o życie, sprawność, o siebie. Przecięta bliznami, które niegdyś były ranami. Autorka książki "Droga do marynarza" i bloga „Taka Ja Marynarza.” Opowiada Światu swoją historię...

 

czytaj więcej >>>

Wywiad z Emilią Guy

Emilia Guy – Na co dzień kobieta bardzo kontaktowa i lubiąca przygody. Cały czas gotowa na nowe wyzwania. Wraz z mężem, francuskim sommelierem prowadzi Le Rendez Vous - francuską piwnicę winna.

 

czytaj więcej >>>

Wywiad z Martą Małecką

Marta Małecka - Specjalistka od wprowadzania nowych produktów, projektów, stawiania firm od zera. Pracowała w polskich i  międzynarodowych korporacjach na najwyższych stanowiskach. Obecnie zarządza polskim oddziałem międzynarodowej firmy logistycznej oraz współprowadzi firmę Li Parie, ubierającą polskie kobiety w piękną bieliznę z przesłaniem…

czytaj więcej >>>

Wywiad z Anną Matusiak - Rześniowiecką

Anna Matusiak-Rześniowiecka – dziennikarka radia RDC, prezenterka telewizyjna, współzałożycielka firmy organizującej przyjęcia weselne Ann & Kate Wedding Planners. Prywatnie od niedawna mama.

 

czytaj więcej >>>

Wywiad z Urszulą Bielak

 

Urszula Bielak – magister  fizjoterapii,  absolwentka Warszawskiego AWF-u i szkoły kosmetycznej. Specjalistka od masażu leczniczego i zabiegów pielęgnacyjnych. Właścicielka Strefy Zdrowia Wilanów - https://www.facebook.com/strefazdrowiawilanow/

czytaj więcej >>>

Wywiad z Urszulą Stanowską

Urszula Stanowska - właścicielka dobrze prosperującej Kancelarii Podatkowej, która jest na rynku od 20 lat, matka dwójki dorosłych dzieci oraz pasjonatka golfa.

czytaj więcej >>>

Wywiad z Kariną Terzoni

Karina Terzoni: dziennikarka Polskiego Radia, która kocha swoją pracę za to, że każdy dzień jest zaskakujący i różni się od "wczoraj" i "jutro". W swojej pracy szuka ciekawych ludzi, poruszających historii, zaskakujących inicjatyw i inspirujących zjawisk. Żyje od podróży do podróży. Łączy bieganie ze zwiedzaniem. W bagażu podręcznym zawsze ma buty sportowe. Od kilku lat promuje ideologię "slow sport", której celem jest propagowanie zdrowego i aktywnego stylu życia. Zachęca kobiety do szukania swoich ulubionych aktywności sportowych, ale w zgodzie z własnymi umiejętnościami, możliwościami i zdrowiem. Od 2013 roku prowadzi audycję "Rozbiegani", aktualnie współtworzy programy "Stacja Kultura" i "Będzie Głośno". Współpracuje z portalem sportowym dla kobiet www.girls.kingrunner.com

czytaj więcej >>>

Wywiad z Ewą Zwonarz

Ewa Zwonarz : polsko - amerykańska autorka, konsultantka marketingowa i osobisty mentor/coach. Z wyróżnieniem ukończyła studia o kierunku mediów i komunikacji w Kalifornii, gdzie spędziła ostatnie 20 lat. Od dzieciństwa, Ewa pasjonuje się starożytną historią i astrofizyką, a gdy nie pracuje, podróżuje by zbierać inspiracje na książki. Znajdź ją na ewazwonarz.com i stronie Facebook: SoulGPS, gdzie inspiruje ludzi by odnaleźli swoją drogę.

czytaj więcej >>>

Wywiad z Beatą Bojdą

Beata Bojda: make up artist, stylista ubioru, projektantka mody. Jej makijaże drukują najlepsze w Polsce magazyny zajmujące się makijażem. Edytorial Etno powstał dla „Make up Trendy”, który umieścił jedno ze zdjęć na swojej okładce we wrześniu 2015 roku. Także jeden z jej makijaży znalazł się na okładce pisma „LNE”, który przyznał jej tytuł Beauty Industry Icon. Pracowała jako charakteryzator i kostiumograf  przy wielu produkcjach filmowych między innymi w „Kochaj i tańcz”, „Tancerze” czy ostatnio z Andrzejem Chyrą i Anną Cieślik w „Agape”. Oprócz makijaży zajmuje się stylizacją ubioru oraz projektowaniem. Obecnie studiuje w Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania w Łodzi. W kwietniu 2015 przyznano jej tytuł Artysty Roku w dziedzinie makijażu a w tym roku znalazła się wśród nominowanych do tej nagrody. Jej projekty ETNO i MYSTEROUS były wystawione w londyńskiej The Brick Lane Gallery . Edytorial ETNO przyniósł jej ogromną popularność, napisał o nim  między innymi NEWSWEEK a włoska edycja VOUGA pokazała jedno ze zdjęć na swoich stronach.

czytaj więcej >>>

Wywiad z Eweliną Kowalczyk

Ewelina Kowalczyk: Jestem kobietą sukcesu! Żoną, mamą. Pozytywnie zakręconą kobietą, tryskającą energią i entuzjazmem, duszą artystyczną. Przez ostatnie kilkanaście lat pracowałam w korporacji w twardym sektorze finansowym. Na różnych szczeblach, głównie z cudzoziemcami. Jednakże dosłownie kilka tygodni temu pożegnałam się z życiem korporacyjnym, żeby zająć się już na pełen etat swoją pasją i stworzyć, rozwijać swoją autorską Pracownię Stylu. Projekt jest w trakcie realizacji. Jestem absolutną pasjonatką mody, stylizacji, wizażu, dbania o swój wizerunek i wszystkiego co jest związane z branżą Fashion & Beauty. Będę dbała o wizerunek moich klientek/klientów począwszy od pracy nad doborem stylizacji, doradztwa wizerunkowego, budowania swojej marki, warsztatów, coachingu, skończywszy na pięknych makijażach i fryzurach. Moją pracę traktuję przede wszystkim jako zrozumienie potrzeb drugiego człowieka. Głęboko wierzę, że jest to związane z fundamentalnymi pragnieniami. Ubiór, wygląd, czy tego chcemy czy nie, jest nieodzownym elementem codzienności. Swoim klientom chcę zwrócić uwagę na pewnego rodzaju uważność na siebie, dbanie o siebie, myślenie o sobie i swoich potrzebach. W obecnych czasach pędu, wszechobecnego konsumpcjonizmu często niestety w pośpiechu stawiamy na codzienną bylejakość. Byle co jemy, byle jak się ubieramy, malujemy, żyjemy. Chce pokazać i nauczyć, że styl to nie tylko ciuchy, nie moda, nie trendy a charakter, charyzma i ogromna moc, którą mają zwłaszcza kobiety.

Poza godzinami pracy oddaje swoją uwagę i czas rodzinie, wspaniałemu mężowi i cudownej nastolatce. Oddaje się również mojej drugiej pasji, jaką jest taniec i muzyka. Od 6 roku życia tańczyłam. Dziś, w dorosłym życiu, kontynuuje moje zamiłowanie jako instruktorka Zumba Fitness.

czytaj więcej >>>

Wywiad z Olgą Jankowską

Olga Jankowska: Mając zaledwie 12 lat zadebiutowała w fabule Bogusława Lindy „Jasne Błękitne Okna” i od tamtej pory nie rozstawała się już z aktorstwem, z każdym dniem pogłębiając swoją fascynację tą profesją. Od najmłodszych lat przejawiała zdolności artystyczne, szczególnie muzyczne. Sport i ruch zdominował jej dzieciństwo (co kompletnie dezorientowało jej rodziców), ale to  muzyka była jej największą miłością, od której po prostu nie dało się uciec (a próbowała!). Ta pasja była wielką inspiracją w rozwijaniu umiejętności oraz wyrażaniu siebie poprzez śpiew i pisanie, głównie w okresie dojrzewania.

Jako wolny duch i buntownicza dusza wciąż poszukuje swojej indywidualnej ścieżki, która pozwoli jej na tę właściwą i najprawdziwszą ekspresję. Podejmuje ryzyko i niestraszne jej porażki, które stają się niezmiennie źródłem cennej wiedzy. Spontanicznie i bez żadnych oczekiwań zdecydowała się na udział w talent show ‚The Voice of Poland’, by sprawdzić, czy swą największą pasję może przekuć w pracę.   I tak „wylądowała” w półfinale trzeciej edycji programu. Potem nabywała coraz więcej doświadczenia jako wokalistka, tekściarka, czy współkompozytorka - dzięki różnym współpracom, głównie przy tworzeniu muzyki do ciekawych kampanii reklamowych.

Prywatnie: niepokorna idealistka, marzycielka i wrażliwiec, cierpiący na „syndrom nadmyślenia”, zmuszający jej umysł do nieustannego analizowania. Choć z ciężkim sercem pogodziła się z myślą, że „świata nie zbawi”, to marzy o tym, by poprzez własną twórczość móc ukoić dusze tak, jak to robiła (i wciąż robi) twórczość jej ukochanych artystów. 

czytaj więcej >>>

Wywiad z Lidią Zamyłko

Lidia Zamyłko – swoją przygodę z marketingiem rozpoczęła w firmie farmaceutycznej. Po kilku latach przeszła na właściwą stronę mocy i zamiast promować łykanie tabletek promuje zdrowy styl życia i aktywność fizyczną jako Regionalny Marketing Manager w Holmes Place Poland, ale także jako trenerka fitness i ambasadorka marki Nike.

Jako Marketing Manager jest odpowiedzialna za wszystkie działania marketingowe i PRowe (offline i online) dla marki Holmes Place Poland oraz Icon Fitness.

Zdrowy i aktywny styl życia propaguje w radio, telewizji i na łamach wielu czasopism. Jest osobą żywiołową, energiczną, czasami twardą, jednak zawsze koniec końców wspierającą swoją "ofiarę".

czytaj więcej >>>

Wywiad z Martyną Nowak

Martyna  Nowak  - psycholog sportu, psycholog Reprezentacji Polski podczas Igrzysk Olimpijskich Rio de Janeiro 2016. Współpracuje z zawodnikami reprezentującymi najwyższy światowy poziom. Doktor nauk społecznych w dziedzinie psychologii. Wykładowca na Uniwersytecie SWPS oraz Uniwersytecie Medycznym w Warszawie. Wykładowca na międzynarodowych konferencjach, prowadzi wykłady i szkolenia dla trenerów i psychologów dotyczące metod stosowanych w psychologii sportu. Autorka publikacji z zakresu psychologii sportu. Autentyczność przekazywanej wiedzy testuje startując w imprezach biegowych i zawodach triathlonowych.

czytaj więcej >>>

Wywiad z Anną Łyszczek

Anna Łyszczek - absolwentka filologii polskiej ze specjalnością komunikacja językowa. Od 4 lat związana z branżą reklamową, obecnie pracuje jako strateg
w agencji reklamowej, m.in dla takich marek jak McDonald's czy Huawei. Miłośniczka inicjatyw, które poprzez odpowiednią komunikację pomagają w rozwoju. Od 4. lat promuje aktywność młodych osób w myśl idei "Młodzi Mogą Więcej". Przez 2 lata prowadziła autorską audycję "Historie nieuczesane"  w internetowym radiu Bemowo.FM. Obecnie współprowadzi audycję "Młodzi Mogą Więcej" w radiu RDC.  Autorka felietonów w magazynie "Businessman Today". Swoimi przemyśleniami i pomysłami na rozwój dzieli się też na blogu annalyszczek.plsmiley

czytaj więcej >>>

Wywiad z Aleksandrą Podhorodecką

Aleksandra Podhorodecka -  od dwóch lat pracuje w szkole jako nauczycielka języka polskiego, a także logopeda. Jej pasje nie ograniczają się tylko do tego, czym zajmuje się zawodowo. Interesuje się zoologią, sama posiada „małe zoo” w domu smiley. Już od dziecka wiedziała, co chce robić w dorosłym życiu, chociaż było wiele innych pokus. Uwielbia zwiedzać ciekawe miejsca, podróżować, a także poznawać ludzi, którzy są pozytywnie nastawieni do życia i realizują swoje zamierzenia. Jest optymistką, zawsze wierzy, że spotka nas coś dobrego, a niepowodzenia motywują nas do dalszych działań. Co jakiś czas wyznacza sobie nowe cele, pragnie się dalej rozwijać, gdyż dzięki temu poznaje siebie, odkrywa umiejętności, o których do tej pory nie miała pojęcia. Często kieruje się uczuciami, a na piedestale stawia dobro innych, przez co uświadomienie sobie pewnych wartości zajmuje jej trochę więcej czasu, ale warto pamiętać, iż człowiek uczy się cały czas. Chciałaby móc kiedyś powiedzieć, że żyła pełnią życia, a każde z jej marzeń stało się rzeczywistością.

czytaj więcej >>>

Wywiad z Anetą Siejką

Aneta Siejka - ekspert ds. mediów i reklamy z doświadczeniem w branży reklamowej od 2004r. Mentor w Akademickich Inkubatorach Przedsiębiorczości.  Niezależny konsultant i szkoleniowiec dla Ministerstw m.in. Finansów, Środowiska i Rozwoju. Pracownik wiodących domów mediowych, pracowała dla reklamodawców: The Coca Cola Company, T-Mobile, Bank Zachodni WBK, Kredyt Bank, Warta Ubezpieczenia, Levi’s, Podravka, Onet.pl, Rainbow Tours i inni. Współautorka wielu kampanii nagrodzonych w konkursach (MediaTrendy, Effie). Prowadzi zajęcia w Collegium Civitas z „Rynku mediów i reklamy”, „Innowacyjne sposoby promocji”, „Inbound marketing”. Szkoleniowiec w Warszawskiej Szkole Reklamy, Szkole Mistrzów Reklamy, Uniwersytetu Wrocławskiego i Szkoły Głównej Handlowej.  Autorka rozdziału „ Prognozowanie rozwoju kompetencji transferowalnych na rynku pracy” w książce „Kompetencje Transferowalne. Diagnoza. Kształtowanie. Zarządzanie”, Oficyna Wydawnicza SGH, 2010 r. Autorka publikacji „10 skutecznych porad mediowego eksperta w przygotowaniu zapytania ofertowego” (2016) „Specyfika pracy w branży reklamowej i medialnej” (2015) i inne. Prelegent na konferencjach m.in. Uniwersytet Warszawski: „Media regionalne na niełasce reklamodawców”; Konferencja Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości: „Efektywna strategia komunikacji”, Targi Expo „Psychologia reklamy drukowanej”, Kongres Kobiet "Bunt Matek - okrągły stół działaczek rodzicielskich"; Urząd Ursynowa „Praca w branży reklamowej” i inne. Absolwentka studiów podyplomowych Szkoły Głównej Handlowej oraz Uniwersytetu Warszawskiego, Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych. Prywatnie mama dwójki dzieci, zaangażowana w akcje społeczne związane z rodzicielstwem. Więcej informacji na stronie http://mediowyekspert.pl/

 

czytaj więcej >>>

Wywiad z Martyną Banasiak

 

Martyna Banasiak - magister psychologii (specjalność kliniczna), ukończyła psychodietetykę na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Autorka bloga o zdrowym trybie życia i psychodietetyce: www.martynabanasiak.pl (wcześniej: psychodietka.pl), gdzie edukuje, motywuje, inspiruje i opinio tworzy. Dzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą odnośnie udoskonalania siebie pod każdym względem również na kanale na YouTube. Wielokrotnie wyróżniana w blogosferze i doceniana przez media. Świat Internetu i social media nie ma przed nią tajemnic, na co dzień pracuje także, jako doradca i specjalista od nowych mediów.

czytaj więcej >>>

Wywiad z Magdaleną Rudzką - ambasadorką akcji "Jestem KOBIETĄ SUKCESU.Sama definiuję swój SUKCES" w Australii

 

Magdalena Rudzka - magister prawa, menadżer sportu w dyscyplinie fitness. Miłośniczka żeglarstwa, snowboardu, tańca i łucznictwa. Studiuje w Sydney Business i Management. Zgłosiła swoją kandydaturę do udziału w międzynarodowym konkursie piękności w Sydney - Pageant of the World 2016.  Została wytypowana przez jury do reprezentowania jej kraju - Polski.

czytaj więcej >>>

Wywiad z Nadisha Erandi de Silva Dinayadura

Nadisha Erandi de Silva Dinayadura - pochodzi ze Sri Lanki,  w Polsce od 6 lat, ekspert w dziedzinie ajurwedy, pasjonatka medytacji i ziół.

czytaj więcej >>>

Wywiad z Barbarą Pawłowską

Barbara Pawłowska - dziennikarka, reporterka, dokumentalistka, liderka. Od 30 lat związana z Telewizją Polską. 

czytaj więcej >>>

Wywiad z Joanną Jaworską

Joanna Jaworska - założyciel i dyrektor zarządzający firmy Imago. Pracownia Psychoedukacji. Psycholog, specjalista ds. HR. Prowadzi warsztaty rozwojowe dla dzieci oraz treningi dla rodziców. Wspiera kobiety- matki w budowaniu swojej kariery. Prywatnie żona i mama 2 dzieci. Zafascynowana kulturą Rosji i ogrodnictwem.

 

czytaj więcej >>>

Wywiad z Eweliną Rydzyńską

Ewelina Rydzyńska - stylistka, projektantka i pasjonatka mody. Swoją przygodę z modą rozpoczęła w wieku 16 lat. Uczestniczyła w wielu sesjach i pokazach mody w kraju i za granicą. Zaprojektowała kilka kolekcji ubrań. Pierwszą w roku 2007 pod patronatem Young Polish Designers Foundation. Swoje projekty prezentowała również na Warsaw Fashion Street oraz na pokazie dla Microsoft IT CORE by Ewelina Wróblewska. W marcu 2011 roku projektantka pokazała swoją kolekcję - „Eve By Eve”. 

Wielokrotnie występowała również w roli eksperta od spraw mody w programach telewizyjnych. W 2008 roku stworzyła ośmioodcinkowy cykl telewizyjny o ponadczasowych elementach mody, który został wyemitowany w Dzień Dobry TVN. Współpracowała także z TVP 2, gdzie realizowała indywidualne modowe segmenty dla programu Pytanie na śniadanie, programem Między Kuchnią, a salonem TVN, czy programem Klinika Urody TVN Style.

W 2009 - 2011 w ramach firmy Avon Cosmetics Sp. z o.o. objęła stanowisko doradcy ds. stylizacji Avon na rynku polskim. Zaowocowało to serią porad w zakresie doboru biżuterii i dodatków, a także udziałem w tworzeniu wizerunku kadry zarzucającej firmy.

Stylizowała i ubierała wiele osób ze świata show biznesu, między innymi Edytę Górniak, Dodę, Magdalenę Różdżkę, Katarzynę Glinkę, Aleksandrę Kwaśniewską, Wandę Kwietniewską, Golec uOrkiestra a także Edytę Geppert czy Krystynę Jandę . Ewelina Rydzyńska w latach 2011-2014 związana ze stacją TVN. Aktualnie współpracuje z magazynem Women's Health odzieżową  i prowadzi warsztaty związane z wizerunkiem biznesowym dla wielu podmiotów i firm zaufania publicznego.

 

czytaj więcej >>>

Wywiad z Martą Iwanowską - Polkowską

 

Marta Iwanowska – Polkowska Psycholog pracujący w biznesie – jako trener, konsultant HR, asesor w firmie NAVIGO Grupa, której jest też założycielką i v-ce Prezesem, a także life & career coach pracujący z osobami prywatnymi w Manufaktura Rozwoju.

Dumna mama dwóch synów, szczęśliwa żona, a także Polka, która potrafi, czyli działaczka Stowarzyszenia Polka Potrafi w Piasecznie. 

czytaj więcej >>>

Wywiad z Jolą Christol

Jolanta Christol - absolwentka handlu zagranicznego i Zarządzania i Marketingu (ZIM II) na SGH. 18 lat w korporacjach Procter &Gamble (Polska i Belgia) i Sanofi (Francja) gdzie zajmowała sie kontrolingiem inwestycji kapitałowych, kontrolingiem światowej produkcji szczepionek i kontrolą wewnętrzną (CCO - Chief Compliance Officer). Pasjonuje sie aromaterapią (w wonnej chwili), naturalnymi metodami leczenia, zdrowa żywnością i slow life.

czytaj więcej >>>

Wywiad z Justyną Krawczyk

Justyna Krawczyk - właścicielka i założycielka firmy Jak Być Szczęśliwą Kobietą, licencjonowany Style Coach. Absolwentka prestiżowej szkoły Style Coaching Institute w Londynie, którą ukończyła z wyróżnieniem, uzyskując międzynarodowy certyfikat stowarzyszenia IASC. Doradca i trener w zakresie zmiany wizerunku zewnętrznego oraz przemiany wewnętrznej. Autorka programu metamorfoz skierowanego do kobiet, pragnących zmienić swoje życie. Pomaga w odnalezieniu własnego stylu, podpowiada jak uwierzyć w siebie oraz we własne możliwości. Organizuje i przeprowadza szkolenia dla stylistów oraz spotkania biznesowe z zakresu roli wizerunku w biznesie oraz w życiu prywatnym.

 

czytaj więcej >>>

Wywiad z Magdaleną Goszczyńską

Magdalena Goszczyńska - adwokat, współwłaścicielka kancelarii adwokackiej.

czytaj więcej >>>

Wywiad z oficer Natalią Frankowską

Natalia Frankowska – reprezentantka służb mundurowych, oficer Państwowej Straży Pożarnej.

czytaj więcej >>>

Wywiad z Anną Bogucką

Anna Bogucka  -  Regionalny Manager marki Premium- Holmes Place, szkoleniowiec. Wielka pasjonatka przeróżnych form aktywności fizycznej tj. Tai Chi, czy surfing, ale przede wszystkim silna kobieta. Od lat inspiruje siebie i innych do doskonalenia ciała i ducha. W życiu kieruje się zasadą równowagi, wierzy, że sekret szczęścia ukryty jest w codzienności, prostocie.  Wykształcenie i pasję połączyła realizując się w pracy zawodowej. Od 15 lat związana z branżą fitness, gdzie wyznacza najwyższe standardy, do których dążą inni. Żyje tym, co jest „tu i teraz”. Jej motto życiowe to: „Odważni nie żyją wiecznie, ale ostrożni nie żyją wcale”.

 

czytaj więcej >>>

Wywiad z dr Agnieszką Kamińską

W ramach akcji "Jestem KOBIETĄ SUKCESU. Sama definiuję swoj SUKCES" miałyśmy przyjemność przeprowadzić interesujące wywiady z Kobietami Sukcesu - uczestniczkami projektu.

Mamy nadzieję, że będą one dla każdej z Was nutką inspiracji smiley

 

Agnieszka Kamińska – doktor nauk humanistycznych, adiunkt w Katedrze Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej SWPS w Warszawie oraz redaktor prowadzący w TVP Historia i do niedawna Redaktor Naczelna Agencji Informacyjnej Pracodawców RP. Oprócz pracy w redakcji i na uczelni - prowadzi szkolenia medialne i kursy logopedii medialnej. 

Absolwentka polonistyki. Ukończyła Akademię Menedżerską SGH, seminarium producenckie Akademii Telewizyjnej TVP i łódzkiej Filmówki oraz logopedię na Uniwersytecie Warszawskim i Kształcenie Głosu i Mowy na Uniwersytecie SWPS. 

czytaj więcej >>>