Menu

Wywiad z Joanną Jaworską

  • 03.06.2016

Joanna Jaworska - założyciel i dyrektor zarządzający firmy Imago. Pracownia Psychoedukacji. Psycholog, specjalista ds. HR. Prowadzi warsztaty rozwojowe dla dzieci oraz treningi dla rodziców. Wspiera kobiety- matki w budowaniu swojej kariery. Prywatnie żona i mama 2 dzieci. Zafascynowana kulturą Rosji i ogrodnictwem.

 

1. Czym dla Ciebie jest sukces?

Moja definicja sukcesu to: spełnienie w życiu osobistym i zawodowym. To rozwijanie swojego potencjału i wykorzystywanie możliwości życiowych. To pewność, że nie jest mnie za mało ani dla rodziny ani w firmie.

2. Co sprawiło, że zdecydowałaś się wziąć udział w akcji "Jestem KOBIETĄ SUKCESU. Sama definiuję swój SUKCES"?

Chęć pokazania innym kobietom, czym się zajmuję i jak bardzo to jest dla mnie ważne. Czuję się kobietą sukcesu, bo robię to, co kocham.

3. Jaka była Twoja droga do sukcesu?

Ja wciąż jestem w drodze. To wędrówka, która polega na doskonaleniu siebie i mojej firmy. Początek to założenie firmy będąc na urlopie wychowawczym; chęć połączenia pasji do psychologii i miłości do dzieci.

4. Jak dbasz o swój rozwój osobisty i/lub zawodowy?

To ciągła analiza siebie, pogłębianie wiedzy na swój temat. Mój rozwój to studia z zakresu psychologii klinicznej, liczne szkolenia, w których biorę udział, treningi osobiste a także tysiące przeczytanych stron na temat psychologii dziecka i rodziny.

5. Co w sobie cenisz najbardziej?

Najbardziej cenię w sobie wytrwałość i pracowitość. Nie rezygnuję z celu tylko, dlatego że wiedzie do niego kręta droga. Cenię w sobie również cechę, jaką jest życzliwość wobec innych. Zawsze można na mnie liczyć.

6. Jaką myśl, radę, inspirację przekazałabyś innym kobietom?

Zdefiniuj, co dla ciebie znaczy Sukces. Nie porównuj się z innymi. Odkryj swoją pasję, realizuj ją. Bądź spełnioną kobietą. Bądź kobietą sukcesu smiley.