Menu

Wywiad z Martyną Banasiak

  • 14.06.2016

 

Martyna Banasiak - magister psychologii (specjalność kliniczna), ukończyła psychodietetykę na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Autorka bloga o zdrowym trybie życia i psychodietetyce: www.martynabanasiak.pl (wcześniej: psychodietka.pl), gdzie edukuje, motywuje, inspiruje i opinio tworzy. Dzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą odnośnie udoskonalania siebie pod każdym względem również na kanale na YouTube. Wielokrotnie wyróżniana w blogosferze i doceniana przez media. Świat Internetu i social media nie ma przed nią tajemnic, na co dzień pracuje także, jako doradca i specjalista od nowych mediów.

Czym dla Ciebie jest sukces?

Sukces jest upragnionym wynikiem, na który składa się cały stos elementów jak czas, energia, zaangażowanie, pomysł, wiedza, masa pracy, nieudane próby, wsparcie najbliższych osób i dużo dobrego humoru (to ostatnie jest niezbędne, bo wtedy jest znacznie łatwiej działać).

Co sprawiło, że zdecydowałaś się wziąć udział w akcji "Jestem KOBIETĄ SUKCESU. Sama definiują swój SUKCES"?

Lubię niestandardowe działania i zawsze jestem otwarta na nowe pomysły. Całe wydarzenie to dla mnie kolejna przygoda, gdzie mogę poznać piękne i wartościowe kobiety. Generalnie, kobiety są mniej pewne siebie, niż mężczyźni - wierzę, że choć trochę, zmotywujemy je do działania.

Jaka była Twoja droga do sukcesu?

Szalona, wiązała się z reorganizacją całego mojego świata. Buduję ją cegiełka po cegiełce, bo na pewno jeszcze nie koniec.

Jak dbasz o swój rozwój osobisty i/lub zawodowy?

Dużo czytam i tworzę, poznaję też nowych ludzi, którzy inspirują mnie do działania. Na samym końcu biegam - to wtedy wszystko układam sobie w głowie.

Co w sobie cenisz najbardziej?

Dwie cechy, które powodują, że znajduję się w tym, a nie innym miejscu życiowym. Po pierwsze, mam masę pomysłów - kreatywność to moje drugie imię. Po drugie, bardzo szybko się uczę i łączę fakty.

Jaką myśl, radę, inspirację przekazałabyś innym kobietom?

Działajcie. Nawet, jeśli się boicie i nie jesteście pewne swego. Działajcie, strach nie może zatrzymać Was przed osiąganiem zamierzonego.