Menu

Wywiad z Lidią Zamyłko

  • 01.04.2017

Lidia Zamyłko – swoją przygodę z marketingiem rozpoczęła w firmie farmaceutycznej. Po kilku latach przeszła na właściwą stronę mocy i zamiast promować łykanie tabletek promuje zdrowy styl życia i aktywność fizyczną jako Regionalny Marketing Manager w Holmes Place Poland, ale także jako trenerka fitness i ambasadorka marki Nike.

Jako Marketing Manager jest odpowiedzialna za wszystkie działania marketingowe i PRowe (offline i online) dla marki Holmes Place Poland oraz Icon Fitness.

Zdrowy i aktywny styl życia propaguje w radio, telewizji i na łamach wielu czasopism. Jest osobą żywiołową, energiczną, czasami twardą, jednak zawsze koniec końców wspierającą swoją "ofiarę".

1. Czym dla Ciebie jest sukces?

Osiągam sukces każdego dnia, bo jestem sobą i robię rzeczy, które mnie interesują i które kocham. Mogę podziwiać piękno tego świata i znajduję czas żeby o siebie dbać. Osiągam swoje cele dzięki wytrwałości i konsekwencji w pracy. Nie poddaję się mimo przeszkód i porażek. Mam marzenia, które spełniam i wierzę, że kobieta sukcesu sama kreuje swoje życie. Innym życie po prostu się przydarza.

2. Co sprawiło, że zdecydowałaś się wziąć udział w akcji "Jestem KOBIETĄ SUKCESU. Sama definiuję swój SUKCES"?

Trochę zazdrościłam swojej koleżance, która brała udział w pierwszej edycji akcji i po cichu marzyłam, żeby wziąć udział w drugiej lub kolejnej edycji. Okazało się, że Marta i Aga jak dobre wróżki spełniają marzenia i zostałam zaproszona. Zgodziłam się bez wahania, bo to wspaniała inicjatywa, dzięki której chciałabym pokazać, że sukces dla każdej z nas znaczy coś innego, ale łączy nas to, że kobieta sukcesu to kobieta szczęśliwa.

3. Jaka była Twoja droga do sukcesu?

Moja droga do sukcesu była dość długa, choć jeszcze spory kawałek przede mną. Nigdy nie idę na skróty, nie kombinuję i nie wykorzystuję innych. Każde moje osiągnięcie to moja praca, konsekwentne działanie, porażki, wnioski, choć na pewno mam ogromne szczęście do ludzi, których spotykam. Korzystam z doświadczenia i rad tych osób, którzy osiągnęli sukces, nie boję się pytać i rozmawiać. Określenie "droga do sukcesu" nie kojarzy mi się z wolną, żmudną i ciężką wędrówką.

4. Jak dbasz o swój rozwój osobisty i zawodowy?

Pracuję pielęgnując pasję i zaangażowanie w to co robię. Otaczam się ludźmi, którzy mnie inspirują i motywują, bo oni zwiększają moją chęć doskonalenia się. Czytam, szukam, zadaję pytania, analizuję, wyciągam wnioski i zawsze znajduję czas na odpoczynek i przyjemności.  

5. Co w sobie cenisz najbardziej?

Wytrwałość, waleczność i wrażliwość, czyli 3 x W smiley

6. Jaką myśl, radę, inspirację przekazałabyś innym kobietom?

Systematyczność i konsekwencja doprowadzą Cię do pożądanych efektów. Pamiętaj, że najważniejszym krokiem do osiągnięcia sukcesu jest prawdziwe, szczere oddanie się temu, co sprawia Ci radość. Szukaj w swoim życiu pasji i nigdy nie zapominaj o sobie i swoich potrzebach.