Menu

Wywiad z Urszulą Bielak

  • 11.02.2018

 

Urszula Bielak – magister  fizjoterapii,  absolwentka Warszawskiego AWF-u i szkoły kosmetycznej. Specjalistka od masażu leczniczego i zabiegów pielęgnacyjnych. Właścicielka Strefy Zdrowia Wilanów - https://www.facebook.com/strefazdrowiawilanow/

 

1) Czym dla Ciebie jest sukces?

Moja definicja sukcesu " ciężka praca prowadząca do spełnienia marzeń"

 

2) Co sprawiło, że zdecydowałaś się wziąć udział w akcji społecznej "Jestem KOBIETĄ SUKCESU. Sama definiuję swój SUKCES"?

Wzięłam udział w akcji, ponieważ uświadomiła mi jak wiele osiągnęłam w tak młodym wieku. W natłoku codziennych spraw i obowiązków człowiek nie dostrzega tego jak wiele dokonał.

 

3) Jaka była Twoja droga do sukcesu?

Nasza droga do sukcesu to mnóstwo pracy i wyrzeczeń, ale czego się nie robi żeby spełniać marzenia 🙂 Najpiękniejsze jest to, że to dopiero początek drogi, mamy jeszcze wiele planów i zamierzeń, które będziemy pomału realizować.

 

4) Jak dbasz o swój rozwój osobisty i zawodowy?

Staram się uczestniczyć dość regularnie w szkoleniach i wykładach z branży fizjoterapii i masażu. Teraz przy prowadzeniu gabinetu często łapie się na tym, że wiedza specjalistyczna już nie wystarcza. Przyszedł czas na doszkalanie się z zakresu marketingu, sprzedaży, także w każdej wolnej chwili czytam na ten temat 🙂

 

5) Co w sobie cenisz najbardziej?

Najbardziej cenie w sobie pracowitość i obowiązkowość. Wiem, że co by się nie działo, stanę na głowie by dokończyć to co zaczęłam.

 

6) Co dał Ci udział w akcji społecznej "Jestem KOBIETĄ SUKCESU. Sama definiuję swój SUKCES"?

Udział w akcji "Jestem kobietą sukcesu. Sama definiuje swój sukces" na pewno dodał mi pewności siebie i sprawił, że jestem dumna z tego co osiągnęliśmy.

 

7) Jaką myśl, radę, inspirację przekazałabyś innym kobietom?

Najlepszą radą chyba będzie, aby nie stać w miejscu, ciągle iść do przodu i realizować swoje marzenia. Bo nikt inny tego za nas nie zrobi.