Menu

Wywiad z Emilią Guy

  • 23.02.2018

Emilia Guy – Na co dzień kobieta bardzo kontaktowa i lubiąca przygody. Cały czas gotowa na nowe wyzwania. Wraz z mężem, francuskim sommelierem prowadzi Le Rendez Vous - francuską piwnicę winna.

 

1) Czym dla Ciebie jest sukces?

Zamiast szukać wymówek, znajdź w sobie gotowość, żeby wreszcie ruszyć naprzód ze swoim życiem. W życiu nie chodzi o to, co się zaczyna albo kończy. Chodzi o to, żeby zajmować się tym, co jest teraz. I robić to najlepiej jak potrafisz... taka jest moja motywacja na co dzień, aby moc osiągnąć sukces...

 

2) Co sprawiło, że zdecydowałaś się wziąć udział w akcji społecznej "Jestem KOBIETĄ SUKCESU. Sama definiuję swój SUKCES"? 

Gala to była wisienka na torcie naszego wspólnego sukcesu. Wybranie mojej osobowości do tego wspaniałego eventu było dla mnie uznaniem mojego trudu i dostrzeżenie we mnie tego, czego kobieta na co dzień nie dostrzega..., że jesteśmy  wszystkie kobietami naszego sukcesu. 

 

3) Jaka była Twoja droga do sukcesu?

Droga do sukcesu zawsze wymaga poświeceń i pełnego zaangażowania. Ja także musiałam pokonać wiele trudności, jednak jeśli się wierzy w to co się robi, to można osiągnąć wszystko.

 

 4) Jak dbasz o swój rozwój osobisty i zawodowy? 

Staram się być sobą, kieruje się tym, co jest dla mnie ważne i uparcie dążę małymi krokami do wyznaczonych celów.

 

5) Co w sobie cenisz najbardziej? 

Za to ze jestem szczera i jestem sobą smiley

 

6) Co dał Ci udział w akcji społecznej "Jestem KOBIETĄ SUKCESU.

Sama definiuję swój SUKCES"?

Poznałam piękne, nowe osobowości, z których będę na pewno czerpać nowe inspiracje.

 

7) Jaką myśl, radę, inspirację przekazałabyś innym kobietom?

Nie bać się i być odważnym w realizacji swoich sukcesów.