Menu

Wywiad z Kasią Krupą

  • 30.11.2018

Kasia Krupa - prezenterka telewizyjna, reporterka, tancerka i wielokrotna finalistka turniejów tańca towarzyskiego na całym świecie. Od 2008 roku związana ze stacją TVN. Uczestniczka pięciu kolejnych edycji kultowego Tańca z Gwiazdami. W 2010 Roku wygrywa konkurs na prezenterkę pogody w Dzień Dobry TVN. Głosami widzów popularnego formatu śniadaniowego została nowa twarzą stacji. W tym czasie daje się poznać także jako doskonała prowadząca licznych imprez i eventów. Zawsze przygotowana, zaraża widzów dobrą energią i poczuciem humoru. Nie może żyć bez sportu, więc każdą wolną chwilę spędza ćwicząc, biegając, jeżdżąc na rowerze, czy uprawiając Bikram Jogę.Lubi wyzwania, mówi o sobie, ze nie jest w stanie funkcjonować bez adrenaliny. Jest niekwestionowanym ekspertem w zakresie etykiety biznesowej.

 

1. Czym dla Ciebie jest sukces?

Kiedyś sukcesem było dla mnie posiadanie wysokiego stanowiska i zarabianie dużych pieniędzy. Zrozumiałam jednak, że pozycja i pieniądze są niezwykle ulotne. Z dnia na dzień można stracić praktycznie wszystko. Z czym wtedy zostajemy? Ze sobą… Sukces to ja.. to mój kręgosłup moralny, który budowałam przez całe swoje życie i nigdy nie pozwalam go nagiąć. To pozostanie sobą w świecie, w którym każdy oczekuje, że będę „jakaś”. Sukces to ludzie, którzy mnie otaczają. Patrząc na nich widzę, że musiałam zrobić w życiu coś dobrego, skoro oni są obok.

2. Co sprawiło, że zdecydowałaś się wziąć udział w akcji społecznej "Jestem Kobietą Sukcesu. Sama definiuję swój Sukces"?

Takie pytanie może zadać tylko osoba, która nie spotkała Marty i Agnieszki :))) Niesamowita wiarygodność, serdeczność i pasja organizatorek akcji. Kocham spotkania z ludźmi, w których jest tyle wiary w to, co robią. Przekonały mnie samym „dzień dobry" ;) 

3. Jaka była Twoja droga do sukcesu?

Nie powiem jaka była, bo ona nadal trwa. Jest oczywiście kręta, czasami dziurawa i zakorkowana, ale są momenty, gdy pozwala mi wrzucić szósty bieg.

4. Jak dbasz o swój rozwój osobisty i zawodowy?

Przyjmuję krytykę, słucham i obserwuję. Skupiam się na swych błędach i próbuję je naprawiać. 

5. Co w sobie cenisz najbardziej?

Empatię, tolerancję, szczerość i posiadanie kręgosłupa moralnego. Dodaję do tego spontaniczność, duże poczucie humoru i sarkazm. Bo z uśmiechem jakoś lepiej..

6. Co dał Ci udział w akcji społecznej "Jestem Kobietą Sukcesu. Sama 

definiuję swój Sukces"?

To wielkie wyróżnienie. Ktoś, kto nie jest twoją mamą, czy przyjaciółką mówi ci, że to co robisz jest ciekawe... wooow

7. Jaką myśl, radę, inspirację przekazałabyś innym kobietom?

Nie odważyłabym się nikomu nic radzić, bo co ja wiem. Dla mnie ważne jest pozwolenie sobie na słabość i emocje. Udawanie nie ma sensu. Pokazanie swoich słabości często otwiera wiele drzwi.  Jeśli inne zamyka, to dobrze.. może nie powinnaś przez nie przechodzić  wink