Menu


Kim jesteśmy?

Przyjaciółkami, które mają wspólną pasję - rozwój osobisty i psychologię.
Poznałyśmy się w ławce studenckiej na SGH, gdzie kończyłyśmy podyplomowe studia z Zarządzania Zasobami Ludzkimi.
W rok później rozpoczęłyśmy swoją życiową przygodę z Psychologią na Uniwersytecie SWPS (Specjalność - Psychologia Zmiany).
Ta decyzja utwierdziła nas w poczuciu, że idziemy właściwą drogą… ☺
Dziś wdrażamy w życie rewolucyjne zmiany.
Prywatnie jesteśmy wielbicielkami podróży, komedii romantycznych i serialu „Seks w Wielkim Mieście”. Pomimo tylu podobieństw, na pewnych płaszczyznach jednak się różnimy, co pozwala nam się idealnie uzupełniać i tworzyć zgrany duet.

Agnieszka

Energiczna, elokwentna i błyskotliwa, niczym wróżka odgaduje potrzeby innych i wychodzi im naprzeciw. Interesuje się coachingiem i ma wrodzony talent mediatora. Przez 12 lat pracowała w dziale finansowym, co umożliwiło jej rozwinąć swoje umiejętności interpersonalne, w tym kompetencje miękkie i twarde. Posiada nieoceniony dar słuchania oraz głębokie zrozumienie dla ludzkich spraw, dzięki czemu bez trudu zjednuje sobie serca. Jest absolwentką administracji.

Marta

Pozornie delikatna, wewnętrznie stanowcza i świetnie zorganizowana, emanuje ciepłem wzbudzając zaufanie. Na co dzień mama dwóch cudownych chłopców, przy których zamiłowanie do biegania i fitnessu praktykuje nieustannie. Przez 4 lata szkoliła pracowników i tworzyła ścieżki karier pracując w dziale HR. Fascynuje ją Hiszpania i język hiszpański, a wytrwałość w dążeniu do celu i silną wolę wypracowała studiując i sukcesywnie kończąc AWF.

  • Agnieszka

  • Marta